SEO Speciālists Mareks Liepa – SEO Speciālists Mareks Liepa. Šis ir mans pirmais emuārs manā blogā un arī mana pirmā kā SEO pakalpojumu sniedzēja vizītkarte esošajiem un jaunajiem Klientiem. Ar šo vēlos iepazīstināt ar sevi un pāris vārdos pastāstīt kā es nonācu līdz SEO, Google un citiem Interneta Meklētājiem, kā soli pa solim kļuvu par SEO ekspertu.

SEO Speciālists Mareks Liepa

Advertisements

About Αθανασιος Κολλυρης - Athanassios Kollyris

I am looking for and I am evaluating projects involved in the Social Media, UX design and Community Management through experiments and initiatives. Social Media Management, Content Management, UX design, Web design, Web Management, Digital Strategy, Reputation Management, Storytelling. I am always looking for new opportunities or projects. You can find me here: http://socialconsulting.gr https://athanassioskollyris.wordpress.com My areas of operation are the Social Media Management, UX design, Web & Community Management. I speak the user language.
This entry was posted in Travel. Bookmark the permalink.

One Response to SEO Speciālists Mareks Liepa – SEO Speciālists Mareks Liepa. Šis ir mans pirmais emuārs manā blogā un arī mana pirmā kā SEO pakalpojumu sniedzēja vizītkarte esošajiem un jaunajiem Klientiem. Ar šo vēlos iepazīstināt ar sevi un pāris vārdos pastāstīt kā es nonācu līdz SEO, Google un citiem Interneta Meklētājiem, kā soli pa solim kļuvu par SEO ekspertu.

  1. Ο/Η mareks liepa λέει:

    Thnx Athanassios 4 support! It would bee great to work with such spice specialist in marketing like You! 🙂

    Μου αρέσει!

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

w

Σύνδεση με %s